فرم قضایی: شکواییه سرقت از ماشین

ابتدا بر روی فرم زیر کلیک راست می نمایید  سپش با با انتخاب گزینه  Save as آنرا را دانلود نمایید و سپس پس از پرینت فرم ، داخل فرم را به شرح ذیل پرنمایید.

در شرح دادخواست می نویسید:با عرض سلام و تحیت احتراما به استحضار عالی می‌رساند:

با عرض سلام و تحیت احتراما به استحضار عالی می‌رساند:
1- در تاریخ ………………..، اینجانب ……………….، پس از بازگشت از ………………………. در مسیر خیابان ……………………… حرکت و وارد خیابان ……………. شدم.
2- در ساعت …………………….. در ابتدای خیابان ………………….. یک موتور سوار با کوبیدن دست به بغل ماشین سمت راننده اعلام کرد که ماشین پنچر است. جالب آنکه پس از توقف اینجانب، موتور در فاصله‌ی صد متری توقف و موجب تردید بنده شد. در هوای بارانی بنده مشغول تعویض لاستیک شدم. ساعت ………………. که به منزل رسیدم متوجه شدم کیف حاوی محتویاتی که عرض می‌شود نیست.
3- ساعت ………………………. خانمی با شماره ی …………………. تماس گرفته و اظهار داشتند که یک کیف در داخل ماشین شوهر من آقای ……………………. در حالی که مسافر جابه جا می کرده پیدا شده است.
4- ساعت …………………….. اینجانب به در منزل ایشان در خیابان ……………………………. رفته و کیف را دریافت کردم. پس از بررسی مشاهده نمودم که مدارک …………………… شخصی موجود، لکن کلیه ی وسایلی که ارزش مادی داشته به سرقت رفته است.
5- این اموال عبارتند از : 1- ………………………………2- ……………………………….. 3- …………………………………….. 4- ………………………. . لازم به ذکر است فردای آن روز متوجه شدم که لاستیک عقب از سوی سارقین با چاقو پنچر شده که منجر به توقف اجباری اینجانب گردیده است.
فلذا با عنایت به شرح موضوع با کیفیت فوق و مطالب معنونه و ادله اینجانب شامل: 1- ……………………2- …………………….. و همچنین به استناد ماده 657 و 665 قانون مجازات اسلامی ( تعزیرات و مجازات های بازدارنده)، رسیدگی و تعقیب و مجازات متهم از دادگاه محترم مورد استدعا است.

در بخش خواسته یا موضوع وبهای آن  می نویسید:

سرقت از ماشین

در بخش دلائل و منظمات داخواست می نویسید:

ذکر دلایل شاکی

سپس فرم بالا را به دادسرا تحویل خواهید داد.

تهیه شده در سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران
به قلم : دکتر حشمدار

……………………………..

نکته :  جهت مشاهده کلیه فرمهای قضایی کلیک نمایید.


مشاوره رایگان قضایی

کلیه شهروندان ایرانی داخل وخارج ایران می توانند در طول شبانه روز(۲۴ ساعت) با شماره های ذیل جهت دریافت مشاوره قضایی رایگان اقدام نمایند.

۰۹۱۰۷۳۳۷۰۰۱ پاسخگوی تلگرامی به زبان فارسی

۰۹۱۲۱۹۰۰۵۰۰ پاسخگوی تلگرامی به زبان انگلیسی


لیست لینکهای مفید امور قضایی 

جهت ثبت دادخواست و پیگیری دادخواست کلیک نمایید

لطفا جهت ارایه و پیگیری شکوائیه کلیک نمایید

لطفا جهت مشاهده ارایه و پیگیری لایحه کلیک نمایید

لطفا جهت مشاهده ارایه و پیگیری اظهارنامه کلیک نمایید

لطفا جهت مشاهده نهادهای وابسته به قوه قضاییه و سازمانهای تابعه کلیک نمایید

لطفا جهت محاسبه هزینه دادرسی کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *