فرم قضایی : اظهارنامه خلع يد و اجرت المثل دوران تصرف

ابتدا بر روی فرم زیر کلیک راست می نمایید  سپش با با انتخاب گزینه  Save as آنرا را دانلود نمایید و سپس پس از پرینت فرم ، داخل فرم را به شرح ذیل پرنمایید.

در بخش موضوع اظهارنامه می نویسید:
خلع يد و اجرت المثل دوران تصرف

 

در بخش خلاصه اظهارات  می نویسید:

مخاطب محترم آقاي /خانم
با سلام
مطابق ماده 156 قانون آیین دادرسی مدنی، موارد ذیل رسماً و قانوناً به شما ابلاغ می‌شود:
احتراما، به استحضار می‌رساند:
1) جنابعالی مدت ………… روز است که در غیبت اینجانب اقدام به تصرف غاصبانه ملک بنده به شماره پلاک ثبتی ……………… واقع در ………………. کرده‌اید.
2) علیرغم مراجعات مکرر، هیچ‌گونه اقدامی در خصوص رفع تصرف و خلع ید انجام نداده و همچنان به تصرف عدوانی خود اصرار دارید.
3) لذا با ارسال این اظهارنامه ، ‌مجدداً و برای آخرین بار به جنابعالي ابلاغ می‌نمایم که بعد از رویت اظهارنامه ، یک هفته مهلت دارید تا نسبت به خلع ید و تصرف خود از پلاک مذکور اقدام نمایید. همچنین بابت ………… ماه تصرفات غیرقانونی شما، مبلغ ……………. ریال به عنوان اجرت‌المثل ایام تصرف به اینجانب بدهکار هستید که مکلفید مبلغ مذکور را از تاریخ …….. الی ………. به قرار ماهیانه ……… ریال به اینجانب پرداخت نمایید. در غیر این‌صورت از طریق مراجع قضایی موضوع را پیگیری خواهم کرد.
با تشکر و تجديد احترام
نام و نام خانوادگی
امضاء

 

تهیه شده در سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران
به قلم : دکتر حشمدار

……………………………..

نکته :  جهت مشاهده کلیه فرمهای قضایی کلیک نمایید.


مشاوره رایگان قضایی

کلیه شهروندان ایرانی داخل وخارج ایران می توانند در طول شبانه روز(۲۴ ساعت) با شماره های ذیل جهت دریافت مشاوره قضایی رایگان اقدام نمایند.

۰۹۱۲۱۹۰۰۵۰۰ پاسخگوی تلفنی و  تلگرامی به زبان فارسی ، عربی و انگلیسی

One comment

 1. مسعود علیپور

  به نام خدا
  چند وقت پیش بخاطر دخالت دامادها و خواهرها ار دادگاه امور حسبی با توجه به این که قبلا مادرم مرا امین بر عاجز خود کرده بود با مدارک کامل پیش دادگاه رفتم و دادگاه رای بر محجور بودن مادر نمود اما پسر خواهرم که تازه وکالت گرفته با مزاحمت و تحریک خواهرها مانع اجرای حکم شد به دلایل مختلف که باید هر ماه گزارش مالی بدهی و مالیات و اجرات دادگاه را و با درگیری و مزاحمت دامادها با عاملیت خواهرها مانع رسیدن احکام و نامه های ارسالی از دادگاه را امحا می کردند آنها با گرفتن پول و حقوق و طلاهای مادر و تصرف خانه با درگیری و قلدری مرا از مادر جدا کردند و مادر را به بیمارستان و آزمایشگاه نبردند و دکتر قلابی که دامادمان بود با تزریق انتی بیوتیک های مختلف باعث مرگ مادرم گردید دکتر قلابی پدر مرا نیز در خانه شیمی درمانی کرد و باعث مرگ او گردید
  زور و توان و قدرت مقابله با ایتها را ندارم اینها یک گروه هستند و در همه جا پارتی دارند
  خواهش می کنم رسیدگی کنید مادر من بخاطر دخالت در امور پزشکی و عدم رساندن به موقع به بیمارستان سس روز در خانه جان داد و موش آزمایشگاهی این دکتر قلابی بود
  کمک کنید
  با تشکر
  مسعود ع….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *